Постачання електроенергії та трейдінг

 Альтернатива обленерго

Враховуючи наші можливості та потреби підприємств-споживачів, ТОВ «ВЕРАКС ЕНЕРДЖИ» пропонує Вам розпочати співпрацю в частині електрозабезпечення Ваших підприємств, що гарантує для Вас отримання наступних переваг:

  • можливість купувати електричну енергію дешевше ніж при закупівлі в обленерго;
  • більш гнучкий графік платежів за куповану електричну енергію;
  • без додаткових платежів значення договірної величини дозволеної потужності встановлюється на рівні дозволеної потужності, передбаченої технічними умовами на приєднання;
  • вартість транзиту електричної енергії сплачує ТОВ «ВЕРАКС ЕНЕРДЖИ». Зміна тарифу на транзит електричної енергії жодним чином не впливає на тариф для Вашого підприємства;
  • кваліфікована підтримка у взаємодії з Обленерго та іншими підприємствами та державними органами щодо питань енергозабезпечення Вашого підприємства.

  Відмітимо, що при оформленні переходу підприємства-споживача на постачання електричної енергії до ТОВ «ВЕРАКС ЕНЕРДЖИ» наші працівники забезпечують погодження всіх необхідних документів в Обленерго та Держенергонагляді.

  В разі необхідності подання звернень, скарг, претензій та повідомлень наші споживачі можуть звертатися до нас за контактами наведеними у розділі «Зворотній зв’язок».

  Усі звернення, скарги, претензії та повідомлення реєструються та розглядаються у терміни визначені нормативно-правовими актами, а за результатами розгляду вживаються відповідні заходи.